Zážitkový večer the blend

Nahlédněte do fascinujícího světa whisky! Na setkání The Blend v rámci projektu Whiskies of the World si vyzkoušíte unikátní řemeslo míchání whisky a připravíte si jeden vzorek vlastního blendu. Zároveň se dozvíte mnoho zajímavostí od skutečného odborníka.

Tento edukačně-degustační program probíhá pod vedením Zdeňka Kortiše, jednoho z největších českých znalců a sběratelů whisky, provozovatele renomovaného olomouckého baru a whisky ambasadora a lektora společnosti Jan Becher – Pernod Ricard. V průběhu 1,5hodinového programu se seznámíte s příběhem skotské whisky včetně její historie, výroby a portfolia značek Chivas Regal a The Glenlivet. Ochutnáte několik druhů whisky ze čtyř hlavních skotských oblastí a to vše pak zúročíte v praxi – z vybraných druhů whisky si namícháte a odnesete domů vlastní vzorek blended whisky.

Zážitkový večer The Blend v rámci projektu Whiskies of the World je ideální příležitostí, jak strávit večer s přáteli, nebo se může stát nápaditým darem obchodnímu partnerovi.

Vyberte si termín a těšte se na jedinečný večerní program se zážitkovým objevováním tajů blended whisky!

Zážitkový večer The Blend / Whiskies of the World zahrnuje:

• welcome drink
• foodpairing (lehké občerstvení)
• degustaci 8 vzorků superprémiové whisky
• vlastní blend (15 cl)

ZÁŽITKOVÝ VEČER TAKÉ RÁDI PŘIPRAVÍME PŘÍMO NA MÍRU!

Neváhejte se na nás obrátit s konkrétním přáním. Můžeme také společně navrhnout program, který bude nejlépe vyhovovat Vám i Vašim přátelům či obchodním partnerům.

„Hravé, edukativní, skvělý zážitek i pro dámy. Míchání whisky je zábavné.“

Mirka Kverková, prezidentka Ladies Whisky Club

„Na zážitku The Blend jsem byl již dvakrát. Velmi zábavnou formou člověk získá spoustu informací o práci master blenderů. Dozví se víc o jednotlivých whisky, ze kterých je blend, o vlivu každé z nich na výsledný produkt. Když si pak sám vyzkouší svůj blend, může si hrát s poměry, chutí, určitě odchází spokojený a plný nejenom zážitků. Skvělý počin.“

Tomáš Pavlůsek, provozovatel čerpacích stanic Shell

„Fantastická směs poznání, zábavy i samotné práce. Večer, který stojí za zopakování.“

Petr Gavlík, restaurace Entrée

„Velmi povedený koncept, který umí zábavnou formou podat začátečníkům informace o whisky, palírnách, historii a o míchání whisky, díky kterému se tento nápoj stal celosvětovým fenoménem. Zároveň si ale užijí i zkušenější znalci a mohou prověřit svoje schopnosti při míchání ideálního vlastního blendu. Skvělá akce, kterou lze navštěvovat i opakovaně a pokaždé bude jiná.“

Jiří Šinogl, podcast Whisky Essence