Personalizovaná lahev

OSOBITÉ DÁRKY

Přemýšlíte, čím překvapit své přátele nebo jak udělat radost obchodním partnerům? Láhev kvalitního destilátu či šampaňského potěší při každé příležitosti, a navíc když je s originálním věnováním!

Personalizované láhve

Nechte si vyrobit osobitý dárek – vybranou láhev alkoholu s gravírováním podle přání.

KALIGRAFIE

Láhev luxusního šampaňského či kvalitní skotské whisky je dárek, který umí udělat z každého okamžiku speciální příležitost k oslavě. Přidání ručně psaného věnování, přání či vzkazu učiní láhev nejenom originální, ale hlavně vysoce osobní záležitostí. Vyberte si své oblíbené šampaňské Mumm či whisky Chivas Regal a o ostatní se postará profesionální kaligrafka, která vybrané litery přenese na láhev. Whisky lze navíc doplnit o kaligrafii na zapečetěné stužce.

Personalizovaný dárek je pro obdarovaného více než jen milým gestem, je symbolem osobního pouta i důkazem, jak moc je pro Vás daná osoba důležitá. Krátký vzkaz či poděkování ručně vyvedené na skle vytvoří z láhve prémiového alkoholu nezapomenutelnou připomínku výjimečné události i unikátní kousek do sbírky. Nechte písmo mluvit za Vás. Zvolte si láhev z nabídky Mumm nebo Chivas Regal a napište text o délce 5–6 slov do maximální ho počtu 80 znaků. O ruční přenesení na láhev ve zlaté, resp. stříbrnozlaté barvě se postará talentovaná písmomalířka, grafická designérka a typografka Petra Dočekalová. V případě whisky doplní vybraná 2–3 slova na láhvi také stužka s textem až do délky 25 znaků, upevněná na láhev luxusní zlatou pečetí

V případě zájmu kontaktujte prosím Karla Čeňka: karel.cenek@pernod-ricard.com

BYLO VÁM 18 LET?