Vedení společnosti

Miroslava Simova

Miroslava Simova

CEO

Miroslava Simova se narodila roku 1971 v Bulharsku. Ve skupině Pernod Ricard se pohybuje od roku 2008, kde působila ve vedoucích pozicích v oblasti marketingu a obchodu. Do České Republiky přešla z Pernod Ricard Bulharsko, kde zastávala pozici generální ředitelky od roku 2013.  V Jan Becher – Karlovarská Becherovka zastává funkci CEO od srpna 2017.

Miroslava Lukáčová

Miroslava Lukáčová

HR ředitelka

Miroslava Lukáčová se narodila v roce 1981 na Slovensku. Svou kariéru v HR začala v roce 2006 ve společnosti Rossmann, kde od roku 2009 působila na pozici HR ředitelky. Funkci HR ředitelky ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka zastává od září 2015.

Fabrice Bouchez

Fabrice Bouchez

finanční ředitel

Fabrice Bouchez se narodil v roce 1977 ve Francii. Ve skupině Pernod Ricard působí od roku 2002. Začínal ve společnosti Ricard, následně se přesunul do Pernod Ricard Swiss, kde od roku 2014 působil na pozici Finanční ředitel. Pozici finančního ředitele ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka zastává od března 2016.

Pavlína Hanáková

Pavlína Hanáková

National Key Account Manager

Pavlína Hanáková se narodila v roce 1966 v Hodoníně.
Téměř 20 let pracovala ve společnosti L’Oreal, kde zastával pozice ve finančním oddělení, nákupu, obchodním oddělení.
Od roku 2015 působí ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka jako NKAM.
Na současné pozici je od roku 2018.

Mikhail Tulupov

Mikhail Tulupov

Marketing Manager- Domestic Brands

Mikhail Tulupov se narodil roku 1979 v Moskvě v Rusku. Pro společnost Pernod Ricard pracuje od roku 2010, začínal na pozici Absolut Brand Manager v Pernod Ricard Rouss. Ve společnosti Jan Becher Mikhail pracuje od září 2016.

Michal Moravec

Michal Moravec

National On Trade Sales Manager

Michal Moravec se narodil v roce 1976 v České Republice.
V roce 2004 nastoupil do profesního života ve společnosti Coca cola,
rok poté se přemístil do naší společnosti, kdy začínal jako obchodní zástupce.
Na současné pozici National Sales Manager je od roku 2018.

Tomáš Bryzgal

Tomáš Bryzgal

Plant Director

Tomáš Bryzgal se narodil v roce 1984 v Praze. Vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze obor výroby piva a ostatních alkoholických nápojů. Od roku 2009 pracoval ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s. na několika pozicích v rámci provozního oddělení a v roce 2016 se stal Ředitelem výrobního závodu v Karlových Varech.

Petr Polák

Petr Polák

Marketing Manager - Imported Brands

Petr Polák se narodil v roce 1976 v Praze. Karieru marketéra zahájil v reklamní agentuře McCann-Erickson. Po té již pokračoval na marketingových pozicích na straně klienta a to Plzeňském Prazdroji ( SABMiller), Brown-Forman a Preciosa. Na pozici Marketingového manažera importovaných značek u nás ve firmě působí od vánoc 2015.

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.