Vedení společnosti

Ana Berishvili

Ana Berishvili

Managing Director

Ana Beriashvili nastoupila do skupiny Pernod Ricard v  roce 2004 –  do právního oddělení pro Wines & Spirits v Gruzii, kde v roce 2008 byla jmenována provozní ředitelkou společnosti. Roku 2012 se Ana přesunula do Arménie na pozici výrobní ředitelky Yerevan Brand Company a o pět let později se pak stala generální ředitelkou společnosti. Z tohoto postu přešla na jaře 2021 do Prahy a přebrala vedení české a slovenské pobočky Pernod Ricard. Ana je držitelkou magisterského titulu v oboru právo a veřejná správa.

Radim Panák

Radim Panák

Sales Director

Radim Panák se narodil v roce 1979 v České Republice.Svoji kariéru začal v roce 2002 v Plzeňském Prazdroji jako finanční analytik, postupně se přesunul do obchodních rolí, ve kterých pokračoval i v rámci Coca-Coly HBC. Do naší společnosti nastoupil jako obchodní ředitel na konci roku 2021.

Tomáš Bryzgal

Tomáš Bryzgal

Plant Director

Tomáš Bryzgal se narodil v roce 1984 v Praze. Vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze obor výroby piva a ostatních alkoholických nápojů. Od roku 2009 pracoval ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s. na několika pozicích v rámci provozního oddělení a v roce 2016 se stal Ředitelem výrobního závodu v Karlových Varech.

Petr Polák

Petr Polák

Marketing Director

Petr Polák se narodil v roce 1976 v Praze. Karieru marketéra zahájil v reklamní agentuře McCann-Erickson. Po té již pokračoval na marketingových pozicích na straně klienta a to Plzeňském Prazdroji (SABMiller), Brown-Forman a Preciosa. Na pozici Marketingového manažera importovaných značek nastoupil k nám do firmy od prosince 2015. Od července 2021 zastává pozici Marketing Director pro Becherovku a importované značky jak v Čechách tak i na Slovensku.

Róbert Slovák

Róbert Slovák

Finance Director

Róbert Slovák se narodil v roce 1980 v Bratislavě. Ve skupině Pernod Ricard působí od roku 2016, kde začínal na pozici finančního ředitele pro Slovensko a od října 2020 rozšířil svoji působnost i ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka.

Alexandra Korman

Alexandra Korman

HR manager

Alexandra Korman se narodila v roce 1987 v ukrajinském Lvově a od roku 2000 žije v Praze. Ve společnosti Jan Becher působí od března 2017, kdy nastoupila jako Manažer odměňování. Od listopadu 2020 zastává pozici HR manažera a v červenci 2021 rozšířila své zodpovědnosti o oblast lidských zdrojů v Pernod Ricard Slovakia.

BYLO VÁM 18 LET?