Vedení společnosti

Ana Berishvili

Ana Berishvili

Managing Director

Ana Beriashvili nastoupila do skupiny Pernod Ricard v  roce 2004 –  do právního oddělení pro Wines & Spirits v Gruzii, kde v roce 2008 byla jmenována provozní ředitelkou společnosti. Roku 2012 se Ana přesunula do Arménie na pozici výrobní ředitelky Yerevan Brand Company a o pět let později se pak stala generální ředitelkou společnosti. Z tohoto postu přešla na jaře 2021 do Prahy a přebrala vedení české a slovenské pobočky Pernod Ricard. Ana je držitelkou magisterského titulu v oboru právo a veřejná správa.

Pavlína Hanáková

Pavlína Hanáková

National Key Account Manager

Pavlína Hanáková se narodila v roce 1966 v Hodoníně.
Téměř 20 let pracovala ve společnosti L’Oreal, kde zastával pozice ve finančním oddělení, nákupu, obchodním oddělení.
Od roku 2015 působí ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka jako NKAM.
Na současné pozici je od roku 2018.

Michal Moravec

Michal Moravec

National On Trade Sales Manager

Michal Moravec se narodil v roce 1976 v České Republice.
V roce 2004 nastoupil do profesního života ve společnosti Coca cola,
rok poté se přemístil do naší společnosti, kdy začínal jako obchodní zástupce.
Na současné pozici National Sales Manager je od roku 2018.

Tomáš Bryzgal

Tomáš Bryzgal

Plant Director

Tomáš Bryzgal se narodil v roce 1984 v Praze. Vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze obor výroby piva a ostatních alkoholických nápojů. Od roku 2009 pracoval ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s. na několika pozicích v rámci provozního oddělení a v roce 2016 se stal Ředitelem výrobního závodu v Karlových Varech.

Petr Polák

Petr Polák

Marketing Director

Petr Polák se narodil v roce 1976 v Praze. Karieru marketéra zahájil v reklamní agentuře McCann-Erickson. Po té již pokračoval na marketingových pozicích na straně klienta a to Plzeňském Prazdroji ( SABMiller), Brown-Forman a Preciosa. Na pozici Marketingového manažera importovaných značek nastoupil k nám do firmy od prosince 2015. Od července 2021 zastává pozici Marketing Director pro Becherovku a importované značky jak v Čechách tak i na Slovensku.

Róbert Slovák

Róbert Slovák

Finance Director

Róbert Slovák se narodil v roce 1980 v Bratislavě. Ve skupině Pernod Ricard působí od roku 2016, kde začínal na pozici finančního ředitele pro Slovensko a od října 2020 rozšířil svoji působnost i ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka.

Alexandra Korman

Alexandra Korman

HR manager

Alexandra Korman se narodila v roce 1987 v ukrajinském Lvově a od roku 2000 žije v Praze. Ve společnosti Jan Becher působí od března 2017, kdy nastoupila jako Manažer odměňování. Od listopadu 2020 zastává pozici HR manažera a v červenci 2021 rozšířila své zodpovědnosti o oblast lidských zdrojů v Pernod Ricard Slovakia.

BYLO VÁM 18 LET?