Vedení společnosti

Miroslava Simova

Miroslava Simova

CEO

Miroslava Simova se narodila v roku 1971 v Bulharsku. Ve skupině Pernod Ricard se pohybuje od roku 2008, kde působila ve vedoucích pozicích v oblasti marketingu a obchodu. Do České Republiky přešla z Pernod Ricard Bulharsko, kde zastávala pozici generální ředitelky od roku 2013.  V Jan Becher – Karlovarská Becherovka zastává funkci CEO od srpna 2017.

Miroslava Lukáčová

Miroslava Lukáčová

HR ředitelka

Miroslava Lukáčová se narodila v roce 1981 na Slovensku. Svou kariéru v HR začala v roce 2006 ve společnosti Rossmann, kde od roku 2009 působila na pozici HR ředitelky. Funkci HR ředitelky ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka zastává od září 2015.

Fabrice Bouchez

Fabrice Bouchez

finanční ředitel

Fabrice Bouchez se narodil v roce 1977 ve Francii. Ve skupině Pernod Ricard působí od roku 2002. Začínal ve společnosti Ricard, následně se přesunul do Pernod Ricard Swiss, kde od roku 2014 působil na pozici Finanční ředitel. Pozici finančního ředitele ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka zastává od března 2016.

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.