Skupina Pernod Ricard

Francouzská společnost Pernod Ricard je předním světovým výrobcem a distributorem prémiových alkoholických nápojů a vín. Pernod Ricard nabízí 240 prémiových značek alkoholických nápojů ve více než 160 zemích světa a jasnou ambicí společnosti je stát se lídrem ve svém oboru. Skupina spravuje přes 80 poboček po celém světě, ve kterých se zaměřuje na trvalý rozvoj a růst.

Naše vize

Stavíme na filozofii sbližování lidí a sdílení zážitků a skrze naše působení se snažíme dělat svět hezčím místem. To odráží i naše motto „Créateurs de convivialité“, kdy jako „Tvůrci pohostinnosti“ přispíváme k tomu, že naše vrozená potřeba setkávat se s blízkými lidmi přináší nevšední zážitky a radost ze života.

Jedinečné portfolio prémiových značek a zodpovědný přístup ve všech oblastech, ve kterých působíme, nám pomáhá dosáhnout naší ambice stát se světovým lídrem na trhu s prémiovými destiláty a vínem. Pernod Ricard se po celém světě soustavně věnuje inovacím a přizpůsobuje se aktuálním trendům, které jsou jedním z pilířů dlouhodobé strategie společnosti. Soustředíme se také na rozvoj nových trhů i značek, u nichž respektujeme jejich lokální specifika a vlastní identitu.

BYLO VÁM 18 LET?