Skupina Pernod Ricard

Francouzská společnost Pernod Ricard je předním světovým výrobcem a distributorem prémiových alkoholických nápojů a vín. Pernod Ricard nabízí 240 prémiových značek alkoholických nápojů ve více než 160 zemích světa a jasnou ambicí společnosti je stát se lídrem ve svém oboru. Skupina spravuje přes 80 poboček po celém světě, ve kterých se zaměřuje na trvalý rozvoj a růst.

Naše vize

Stavíme na filozofii sbližování lidí a sdílení zážitků a skrze naše působení se snažíme dělat svět hezčím místem. To odráží i naše motto „Créateurs de convivialité“, kdy jako „Tvůrci pohostinnosti“ přispíváme k tomu, že naše vrozená potřeba setkávat se s blízkými lidmi přináší nevšední zážitky a radost ze života.

Jedinečné portfolio prémiových značek a zodpovědný přístup ve všech oblastech, ve kterých působíme, nám pomáhá dosáhnout naší ambice stát se světovým lídrem na trhu s prémiovými destiláty a vínem. Pernod Ricard se po celém světě soustavně věnuje inovacím a přizpůsobuje se aktuálním trendům, které jsou jedním z pilířů dlouhodobé strategie společnosti. Soustředíme se také na rozvoj nových trhů i značek, u nichž respektujeme jejich lokální specifika a vlastní identitu.

Naše portfolio

I díky aktivitám a podpoře ze strany skupiny Pernod Ricard prosperuje značka Becherovka na domácím i zahraničním trhu. Objem výroby neustále roste a už více než polovina její roční produkce je exportována do více než 40 zemí světa.

Do portfolia skupiny Pernod Ricard patří kromě Becherovky i další věhlasné prémiové značky jako Ballantine´s, Jameson, Havana Club, Beefeater, Absolut, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Malibu, The Glenlivet, Perrier-Jouët, G. H. Mumm nebo Jacob´s Creek.

Pro více informací o skupině Pernod Ricard klikněte zde.

BYLO VÁM 18 LET?