Skupina Pernod Ricard

Francouzská společnost Pernod Ricard je předním světovým distributorem a výrobcem prémiových alkoholických nápojů a vín. Spravuje přes 80 poboček po celém světě, ve kterých se zaměřuje na trvalý růst. Skupina Pernod Ricard zaměstnává celosvětově více jak 18 000 lidí.

Skupina Pernod Ricard se po celém světě soustavně věnuje inovacím, které jsou nezbytnou součástí její dlouhodobé strategie. Své síly upíná také na rozvoj nových trhů, jež představují pro mezinárodní prémiové značky perspektivní obchodní příležitosti.

Struktura portfolia skupiny Pernod Ricard
PR_GB_Maison des Marques_top19_compressed

Do portfolia skupiny Pernod Ricard patří věhlasné světové prémiové značky jako Ballantine´s, Jameson, Havana Club, Beefeater, Absolut, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Malibu, The Glenlivet, Perrier-Jouët, G. H. Mumm, Jacob´s Creek a samozřejmě Becherovka Original.

I díky aktivitě a podpoře skupiny Pernod Ricard prosperuje značka Becherovka doma i v zahraničí. Objem výroby neustále roste a přibližně polovina její roční produkce je exportována do více než 40 zemí světa.

Pro více informací o skupině Pernod Ricard klikněte zde.

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.