Zapojte svůj podnik do zachranhospodu.cz. Vybráno je už přes 7 milionů korun

Drtivá většina českých hospod a restaurací je kvůli aktuálním opatřením zavřená. Celý segment gastronomie tak přišel ze dne na den o tržby a hospody se potýkají s existenčními problémy. Becherovka se v současné situaci snaží o co největší podporu a zapojila se do projektu #ZACHRAŇHOSPODU, kde se po boku společností jako je například Makro, Plzeňský Prazdroj, Kofola, nebo Budvar snaží aktivně pomoci tomuto segmentu.

Jak můžete podpořit podnik vy? Jděte na www.zachranhospodu.cz a zaregistrujte svůj podnik. Následně vyzvěte své věrné zákazníky, aby váš podnik v této nelehké době podpořili zakoupením voucheru v hodnotě 100, 200, 500 nebo 1 000 korun. Peníze za zakoupené vouchery obdrží přímo váš podnik a v plné výši. Zákazníci své poukazy uplatní jakmile skončí současná opatření a provoz bude znovu obnoven.

Druhý týden od spuštění se zapojilo přes dva tisíce českých hospod a na poukazech se vybralo více než 7 milionů korun. Zapojte se také a zachraňte svůj vlastní podnik, nebo podpořte ten váš oblíbený. #ZACHRAŇHOSPODU, ať se máme dál kde scházet.

     

 

BYLO VÁM 18 LET?