Nová Limitka sedmiletého rumu Havana Club HC Havana Club Double Trouble

Milion Plus – výjimeční umělci a výjimečná značka. Každému, kdo podrobněji sleduje českou hudební scénu, pravděpodobně není nutno představovat duo hlavních ikon labelu Milion+, Yzomandiase a Nik Tenda. Dva ikonické rapery, jejichž těla i tváře zdobí desítky tetování, a jsou obdivovanými muzikanty napříč hiphopovým žánrem i obří fanouškovskou základnou. Jak zní v tracku Gotham od dalšího z členů jejich labelu: “Nik a Yzo, není lepší duo v zemi.“

V průběhu roku dali obě strany hlavy dohromady a společně vymysleli exkluzivní limitovanou edici Havana Club 7 Anos Double Trouble. Právě touto lahví Milion+ v březnu letošního roku v pražském SaSaZu pokřtili svá nová alba “Dobrá Duše, Srdce ze Zlata“ a „Fatamorgana“. Bohužel v souvislosti s uplynulými měsíci, kdy došlo k zastavení veškerého kulturního dění, to byl jeden z jejich posledních koncertů plánované tour s názvem Double Trouble. Pokračování plánované tour se snad proběhne v nadcházejících měsících.

DOUBLE TROUBLE

A co je tedy Double Trouble? Exkluzivní limitovaná edice sedmileté Havany, která byla vytvořena ve spolupráci s Yzomandiasem a Nik Tendem, přičemž design i název láhve Double Trouble odráží dlouholeté propojení těchto hvězd, jejich přátelství v osobním životě i společné kroky ve tvůrčí činnosti. Limitovaná edice Double Trouble se svým obsahem neliší od standardní sedmileté Havany, a jde tedy o blend kubánských rumů ve stáří 7 až 14 let.

 

Co je na produktu opravdu výjimečné, je jeho dostupnost, která je omezena pouze na český trh. Limitovaná edice bude dostupná pouze na internetovém obchodě Prestigeselection.cz, a to v limitovaném množství 1000 ks, kde každý kus má své unikátní číslo na zadní etiketě. Oficiální zahájení prodeje proběhne 1. září 2020.

 

 

 

BYLO VÁM 18 LET?