Nová Limitka sedmiletého rumu Havana Club HC Havana Club Double Trouble

Milion Plus – výjimeční umělci a výjimečná značka. Každému, kdo podrobněji sleduje českou hudební scénu, pravděpodobně není nutno představovat duo hlavních ikon labelu Milion+, Yzomandiase a Nik Tenda. Dva ikonické rapery, jejichž těla i tváře zdobí desítky tetování, a jsou obdivovanými muzikanty napříč hiphopovým žánrem i obří fanouškovskou základnou. Jak zní v tracku Gotham od dalšího z členů jejich labelu: “Nik a Yzo, není lepší duo v zemi.“

V průběhu roku dali obě strany hlavy dohromady a společně vymysleli exkluzivní limitovanou edici Havana Club 7 Anos Double Trouble. Právě touto lahví Milion+ v březnu letošního roku v pražském SaSaZu pokřtili svá nová alba “Dobrá Duše, Srdce ze Zlata“ a „Fatamorgana“. Bohužel v souvislosti s uplynulými měsíci, kdy došlo k zastavení veškerého kulturního dění, to byl jeden z jejich posledních koncertů plánované tour s názvem Double Trouble. Pokračování plánované tour se snad proběhne v nadcházejících měsících.

DOUBLE TROUBLE

A co je tedy Double Trouble? Exkluzivní limitovaná edice sedmileté Havany, která byla vytvořena ve spolupráci s Yzomandiasem a Nik Tendem, přičemž design i název láhve Double Trouble odráží dlouholeté propojení těchto hvězd, jejich přátelství v osobním životě i společné kroky ve tvůrčí činnosti. Limitovaná edice Double Trouble se svým obsahem neliší od standardní sedmileté Havany, a jde tedy o blend kubánských rumů ve stáří 7 až 14 let.

 

Co je na produktu opravdu výjimečné, je jeho dostupnost, která je omezena pouze na český trh. Limitovaná edice bude dostupná pouze na internetovém obchodě Prestigeselection.cz, a to v limitovaném množství 1000 ks, kde každý kus má své unikátní číslo na zadní etiketě. Oficiální zahájení prodeje proběhne 1. září 2020.

 

 

 

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.