Ceder’s

Ceder’s

CEDER`S je destilovaný nealkoholický alt-gin, který v sobě kombinuje jedinečný švédský styl a nedotčenou vodu a spolu s divokými a vzácnými jihoafrickými bylinami rostoucími v pohoří Caderberg. Vytváří dokonalou synergii a harmonii chutí, která vám umožní uniknout do jiného světa a najít vnitřní harmonii.

Zakladatelé Craig a Maria se setkali při práci ve Stockholmu, poté se přestěhovali do Kapského města v Jižní Africe, kde se dozvěděli se o zajímavých botanicals, které rostou v Cape Flower Kingdom.
Myšlenka CEDER‘S ginu vznikla začátkem roku 2017, kdy se nechali inspirovat kouzelnou krajinou pohoří Caderberg a rozhodli se vytvořit produkt odrážející čistotu a jednoduchost a kouzlo nealkoholického destilátu.
 
Ručně vybrané botanicals jsou jednotlivě destilovány, extrahovány
nebo macerovány v Jižní Africe a Evropě, aby z nich byly získány nejlepší chutě. Poté se ve Švédsku mísí s panenskou vodou a plní se do lahví.

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.