Bar Academy Reunion

baracademy

Bartending není jen obyčejná práce, je to životní styl. Barman se stejně jako každý jiný umělec musí učit, sledovat nejnovější trendy a setkávat se s mistry v oboru. Z této myšlenky se zrodil projekt Jan Becher Pernod Ricard Bar Academy, v němž se už deset let komplexně vzdělávají jak začátečníci, tak profesionálové. Letošní jubileum si žádá mimořádnou akci v duchu filozofie zlepšování kvality barmanského řemesla. Na začátku září proběhne v pražském P.M. Clubu Bar Academy Reunion: BARTENDING = MY LIFE CHOICE. V rámci akce vystoupí české i zahraniční barmanské špičky, návštěvníci se budou moci zúčastnit nejrůznějších workshopů a po oficiálním programu bude následovat party s koncertem.

 

 

7. 9. 2016, 12:00, P.M. CLUB (Trojická 10, 128 00 Praha 2)

Detailní informace

Čeští barmani patří ve světě mezi uznávané profesionály. Přesto na české barmanské scéně dlouho neexistoval žádný program, který by se věnoval ucelenému vzdělávání barmanů. V minulosti sice proběhlo několik barmanských kurzů, byly to však spíše ojedinělé události bez systematické návaznosti. Čerstvý vítr zavál do vod profesionálního bartendingu před deseti lety díky společnosti Jan Becher Pernod Ricard. Šlo o projekt Havana Club Academy, který byl o dva roky později přejmenován na Bar Academy. Každoroční kurzy nabízejí komplexní vzdělání pro širokou škálu zájemců. Nováčci se seznamují s řemeslem i oborem, zkušenější prohlubují své znalosti a know-how a všichni se mohou účastnit seminářů s českými i zahraničními barmanskými esy. Postupně se tak utváří dynamická platforma pro setkávání a ucelená komunita.

Letos slaví Bar Academy desáté výročí. V průběhu své existence dosáhla mnoha úspěchů, a tak první dekádu oslaví výročním setkáním. Kurzy Bar Academy mají vždy intenzivní atmosféru, která si podmaní každého. Nejinak tomu bude i na zářijové akci s názvem Bar Academy Reunion: BARTENDING = MY LIFE CHOICE. Vrcholoví barmani ze světa i z Čech se podělí o své zkušenosti a tajemství, nebudou chybět ukázky barmanského umu, originální koktejly a novinky ze světa bartendingu. Bar Academy dál pokračuje na své cestě zdokonalování českého barmanství.

Program

  • Těšit se můžete na spoustu seminářů a workshopů.
  • Večer vás čeká velkolepá párty a open bar ve stylu Bar Academy.
  • Více informací již brzy:-)!

Řečníci

TONY CONIGLIARO

JAN BRANIŠ
JARDA JANOUŠEK
ONDŘEJ HNILIČKA
KATEŘINA KLUCHOVÁ
MILOŠ DANIHELKA
ALEŠ PŮTA
MILAN ZALEŠ
DAVID ANDRLE
GEORGE NĚMEC
ZDENĚK KORTIŠ
ANNA RIBOVIČOVÁ
MARTIN HUDÁK
DAVID NEUMANN
ROBERT KOBLASA

Registrace na Bar Academy Reunion

Již není možné se registrovat do Bar Academy Reunion.