Značka Havana Club spojila s předním italským výrobcem Retrosuperfuture

Rádi bychom Vás upozornili na novou limitovanou edici našeho sedmiletého rumu. Tentokrát se značka Havana Club spojila s předním italským výrobcem Retrosuperfuture.

Značka Retrosuperfuture je známá zejména pro svoje barevné acetátové brýle. Spojení módní značky a Havana Club oslavuje Havanu jakožto nevyčerpatelný zdroj inspirace: Havanu jako město, kulturní centrum i název pro barvu a vzor acetátu Havana – materiálu pro výrobu brýlí, který je pro svoje typické hnědé zabarvení s pigmenty připomínající kubánské tabákové listy ikonou po celém světě. Právě tento motiv je promítnut jak do limitované edice rumu Havana Club X Retrosuperfuture, tak do kapsulové módní kolekce.

Toto propojení je oslavou umění současné kultury, lidí, jejich bezmezné kreativity a tvůrčích dovedností vedoucích k výjimečným a inspirativním počinům. Acetát „Havana“, který svůj název získal díky hlubokým jantarově-zlatým odstínům se vzorem připomínajícím suché tabákové listy, byl vždy jedním z hlavních prvků kolekcí Retrosuperfuture.

Spolupráce se značkou Havana Club tak byla přirozeným krokem pro sdílení odkazu výjimečného kubánského dědictví skrze kolekci slunečních brýlí. K podtržení precizního zpracování celé kolekce vytvořila značka Retrosuperfuture pro láhev tmavého sedmiletého rumu Havana Club X Retrosuperfuture unikátní design s oranžovými prvky vynikajícími na tmavém vzoru Havana na etiketě.

    

 

 

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.