Slavnostní otevření Návštěvnického centra

V úterý 2.července ve 12:15 hodin proběhlo slavnostní přestřižení pásky u vstupu do zrekonstruovaného návštěvnického centra Becherovky v Karlových Varech. Tato slavnostní ceremonie se konala za účasti primátorky města Karlovy Vary, hejtmanky Karlovarského kraje, novinářů, některých klíčových zákazníků a vedení společnosti Jan Becher Pernod Ricard. Grand opening si nenechalo ujít ani vedení skupiny Pernod Ricard. Pan Fabrice Audan, ředitel PR pro střední Evropu, nebo pan Gilles Bogaert, ředitel PR pro Evropu, Afriku, Střední východ a Latinskou Ameriku. Gilles Bogaert společně s Bohuslavem Pichem slavnostně přestřihli pásku.

 

Celá akce se konala za účasti desítek novinářů, kteří si společně s ostatními hosty prošli celým návštěvnickým centrem. Prohlídkou, zážitkem a degustací je doprovázel tým Lady Naidrové, Jakub Loos a George Němec. Celou akci moderoval Libor Bouček, který kromě moderování i simultánně překládal pro zahraniční hosty z češtiny do angličtiny.

 

        

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.