Růžové léto s Beefeaterem Pink

Beefeater Pink je vyráběn a destilován v Londýně pod dohledem master distillera Desmonda Payna, průkopníka ve světové výrobě ginů. Při tvorbě se Payne inspiroval kreativitou a tvůrčí zvědavostí zakladatele značky Beefeater, Jamese Borrougha. Původním povoláním lékárník, Borrough během svého působení na pozici palírníka vyrobil nespočet skvělých lihovin, jako jsou malinový gin, cherry brandy, British Brandy, či mátové bittery. Beefeater pokračuje v jeho vášni propojovat kvalitní řemeslnou práci s experimentováním a představuje tento nový, přírodně ochucený jahodový gin pro novou generaci konzumentů. Jsou to právě mileniálové, neboli generace X, kdo stále více hledají zajímavé a komplexní chutě, proto je Beefeater Pink pro své lahodné tóny, originalitu a jasnou barvu lákavou alternativou ke klasickému ginu. 

 Beefeater Pink voní po čerstvých jahodách, které jsou cítit také v chuti a perfektně doplňují nahořklou chuť rostlinných složek, tzv. botanicals, zastoupené zejména jalovcem. Svěží tóny citrusových plodů pak pomáhají dotvořit skvěle vyváženou chuť ginu. Nejlépe chutná smíchaný s tonikem v osvěžujícím drinku Pink&Tonic. Pro jeho přípravu je potřeba sklenice plná ledu s 5cl Beefeateru Pink, dolitá 15cl tonicu a dozdobená plátky jahod. Vychutnat Beefeater Pink si lze i samotný na ledu či s rose lemonade, vždy doplněný o čerstvé nakrájené jahody.

 

Pro zdůraznění světle růžové barvy je gin umístěn v průhledné láhvi, ozdobené logem s graffiti v šablonovém výtvarném stylu stencil art. Láhev zachycuje kontrast mezi tradičním a moderním, jež je typické pro Londýn, domovinu značky Beefeater. Beefeater Pink je první inovací uvedenou nově vzniklým subjektem The Gin Hub, který propojuje tři oceňované a průkopnické značky ginu skupiny Pernod Ricard: Beefeater, Plymouth a Seagrams’s gin.


Eric Sampers, ředitel značky Beefeater k novému růžovému ginu říká: „Beefeater Pink vskutku zachycuje to, čím se gin v posledních letech stal – moderní kategorií spiritů plnou života, inovace a barev, ve které se spotřebitelé nebojí vzepřít se konvencím. Destilovaný v Londýně, Beefeater Pink představuje ducha tohoto velkoměsta, kde se právě konvence a modernost vzájemně doplňují.“  

 

O ZNAČCE BEEFEATER

Značka Beefeater, založená v 19. století Jamesem Borroughem, je jedním ze světově nejoceňovanějších výrobců ginu. Tento jedinečný destilát se vyrábí přímo v Londýně pomocí tradičních, 200 let starých postupů. Původní receptura ikonického Beefeateru, která je dnes jediným dry ginem vyrábějícím se v srdci hlavního města, zůstala dodnes v podstatě nezměněna. V současnosti je chráněna zkušeným master distillerem Desmondem Paynem. Jedná se o čistě přírodní produkt bez obsahu cukru a dochucovacích esencí. Do portfolia značky Beefeater patří Beefeater Dry, super prémiový Beefeater 24, Beefeater Burrough’s Reserve a Beefeater PINK.

 

      

 

                                                                                                                                        

BEEFEATER PINK

www.prestigeselection.cz

 

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.