Plymouth Gin na Ginfestu

Letošní ročník Ginfest by Barlife, který se konal v sobotu 2.3. ve Vinohradském Pavilonu, jsme oblékli do modrého kabátu, přesněji řečeno do kabátu Plymouth Ginu a díky našemu velmi dobře viditelnému baru se účastníci mohli na několik hodin přenést na jihozápad Anglie, kde náš gin vzniká. Nejen že na baru mohli ochutnat hned několik drinků, které jsou nabízeny v The Refectory Baru, který se nachází přímo v destilerce, ale v 19 h si mohli poslechnout poutavé vyprávění přímo od Jakuba Bobčeka, barmana, který čtyři roky v tomto baru působil.

Co se týče drinků, vsadili jsme na klasiku jako je 50:50 Martini, lehkou a příjemně pitelnou variantu koktejlu, jež se skládá z Plymouth Ginu a Lilletu Blanc, Plymouth&Tonic a naší vlajkovou lodí byl drink se jménem PENNANT, jehož název se historicky váže k vlajce, která vlaje nad přístavem města Plymouth. Tento drink jsme servírovali do autentických „Glg jugů“, tradičních nádob na vodu, jež jsou symbolem tohoto přímořského města. Velkým bonusem bylo, že si tento suvenýr každý mohl zakoupit a tradiční a velmi chutný drink poté popíjet po celý ginový den.

Výsledkem tohoto všeho bylo, že náš stánek byl veřejností vyhodnocen jako druhý nejzajímavější stánek. Co se týče nabízených ginů a drinků, bylo možné okusit giny z různých konců světa, zajímavé kombinace botanicals, i varianty drinků. Akci hodnotíme velmi pozitivně, úroveň ostatních stánků se oproti loňslému ročníku opět posunula kupředu, návštěvnost byla vysoká (přes tisíc návštěvníků) a celý den se nesl v duchu ginu, toniku a skvělé atmosféry!

 

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.