Otevřeli jsme Prestige Selection Shop v OC Stromovka!

Společnost Jan Becher – Pernod Ricard na počátku listopadu otevřela novou prestižní prodejnu v prvním patře obchodního domu Stromovka. Cílem je přinést zákazníkům a milovníkům destilátů, likérů a vín exkluzivní nabídku rumů, ginů, whisky, šampaňského a dalších výjimečných značek z portfolia Jan Becher – Pernod Ricard. Prioritou je poskytnout zákazníkům profesionální servis a být jim partnerem při výběru té pravé lahve. V prodejně vždy potkáte znalce, který Vám ochotně zodpoví Vaše otázky a pokud situace dovolí, nabídne vám i ochutnávku.  Na Prestige Selection Shop je navázána i velká škála služeb jako jsou degustace vedené našimi ambasadory, objednávka speciálních lahví či zajištění osobního vzkazu na lahvi.

Láhev prémiového alkoholu jako dárek je většinou sázkou na jistotu, která vždy potěší obdarovaného. K tomu, aby se z ní stal dárek osobní a jedinečný nabízíme možnost personalizace ručně psaným vzkazem na stužce nebo na láhvi, provedené zkušenou kaligrafkou a oceňovanou typografkou Petrou Dočekalovou. Láhve, které můžete tímto způsobem personalizovat jsou součástí nabídky Prestige Selection společnosti Jan Becher – Pernod Ricard. Jedná se o prémiové značky v podobě blended skotské whisky Chivas Regal, exkluzivního šampaňského MUMM a novinkou je single malt whisky The Glenlivet.

 

 

 

 

 

Prestige Selectin shop najdete na adrese Veletržní 24 170 00 Praha 7 – Holešovice.

 

 

Otevřen je každý den v době od 9 do 20h se současnou výjimkou neděle.

 

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.