Chcete ochutnat?

Vyberte si z následujících prezentací

Chcete se dozvědět co nejvíce o vaší oblíbené značce? Naši ambasadoři jsou připraveni vám představit váš oblíbený nápoj od A do Z.

Zdeněk Kortiš

Zdeněk Kortiš

Whisk(e)y

Whisky ambasador Zdeněk Kortiš se zaměřuje na kompletní whisk(e)y portfolio Pernod Ricard od irských s vlajkovou lodí Jameson, přes burbony se zástupcem Four Roses až po sofistikovanější skotské whisky včetně singlemalt a ultraprémiových variant. Podle požadavků a náročnosti či zkušeností publika Vám představí průřez světem whisky včetně ochutnávek na míru.

 • Ochutnávka: lze nakombinovat v různých složení: Irské whiskey (Jameson, Powers, Midleton, Red Breast), Burbon (Four Roses), Skotské whisky (Ballantine´s, Chivas Regal, Royal Salute, The Glenlivet, Aberlour, Longmorn, Strathisla, Scapa)*
 • Cena: 8000-10 000 Kč vč. DPH (v ceně jsou zahrnuty lahve whisk(e)y dle počtu osob, cestovné a práce ambasadora).

* Přesný typ a počet degustovaných lahví závisí na individuální domluvě s ambasadorem.

Adam Blišťan

Adam Blišťan

Svět irských whiskies

Milujete několik druhů irské whiskey? Tak je tento typ degustace určen přímo vám. Náš ambasador Adam Blišťan vás zasvětí do světa whiskies, vysvětlí vám rozdíl mezi irskou a skotskou whisky a americkým bourbonem. A v průběhu ochutnávek irské whiskey z našeho portfolia se dozvíte zajímavosti z jejich historie a výroby.

 • Ochutnávka: Jameson, Paddy a Powers (přesný typ degustovaných lahví závisí na individuální domluvě s ambasadorem)
 • Cena: 4 500 Kč vč. DPH (v ceně jsou zahrnuty 3 lahve degustovaných produktů, cestovné a práce ambasadora)

Katy Youngová

Katy Youngová

Šampaňská vína Mumm a Perrier-Jouët

Naše ambasadorka Katy Youngová vás pozve do světa luxusní šampaňských vín se zaměřením na historii a výrobu Mumm a Perrier-Jouët.

 • Ochutnávka: Mumm Cordon Rouge, Mumm Le Rose, Perrier-Jouët Grand Brut, Perrier-Jouët Blason Rose
 • Cena: 8 000 – 10 000 Kč vč. DPH (v ceně jsou zahrnuty lahve šampaňského dle počtu osob, cestovné a práce ambasadora)

Jakub Vinš

Jakub Vinš

Rum Havana Club

Jakub Vinš pracuje pro značku Havana Club a zároveň působí již od roku 2011 v Pražském Bugsy´s baru. Byl vyškolen jedním z osmi kubánských mistrů výroby rumu Abelem Moralesem. Jakub si velmi rád pochutná na dobrém kubanském rumu a kvalitním doutníku. Při svém školení se Jakub věnuje průřezu kompletní řady Havana Club s důrazem na prestižní portfolio.

 • Cena: 8 000 – 10 000 Kč vč. DPH (v ceně jsou zahrnuty lahve rumu dle počtu osob, cestovné a práce ambasadora) *.

* Přesný typ a počet degustovaných lahví, stejně jako obsah školení závísí na individuální domluvě.

Kateřiny Kluchové

Kateřina Kluchová

Beefeater

Přeneste se pod vedením ambasadorky Kateřiny Kluchové do Londýna – domova jednoho z nejznámějších ginů Beefeater a nechte se vtáhnout do tajů výroby ginu, jeho historie a jedinečnosti jednotlivých kategorií.

 • Ochutnávka: Beefeater, Beefeater 24, Beefeater Borrough’s Reserve
 • Cena: 6 000 Kč vč. DPH (v ceně jsou zahrnuty 3 lahve degustovaných produktů, cestovné a práce ambasadora)
Adam-Blistan_compressed-209x300_crop

Adam Blišťan

Irská whiskey Jameson

Náš ambasador, velký milovník whiskies, Adam Blišťan vás zasvětí do tajů nejslavnější irské whiskey a vysvětlí vám rozdíl mezi irskou a skotskou whisky a americkým bourbonem. Dozvíte se, jak se vaše oblíbená whiskey Jameson vyrábí, a seznámíte se s její vzrušující historií.

 • Ochutnávka: Jameson Original, Jameson Select Reserve, Jameson Gold Reserve
 • Cena: 4 500 Kč vč. DPH (v ceně jsou zahrnuty 3 lahve degustovaných produktů, cestovné a práce ambasadora)

Představí vám vše o dané kategorii, včetně informací o jejich výrobě a historii. Během odborné prezentace nebude samozřejmě chybět ani oblíbená ochutnávka. Prezentace jsou určeny pro skupiny 5 – 20 osob. Doba trvání je přibližně 1 – 2 hodiny. Termín prezentace je nutné rezervovat minimálně 2 týdny dopředu na emailové adrese nasesluzby@pernod-ricard.com.(?)

Ceny jednotlivých školení jsou orientační, vždy záleží na počtu osob. Detaily každé objednávky budou řešeny individuálně s příslušným ambasadorem. Prezentace může proběhnout téměř v jakémkoli prostoru. Jedinými požadavky na místo konání jsou stolky, na které budou moci být umístěny degustační sety a možnost zapojení dataprojektoru.

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.