Na konci roku 2019 jsme naše ginové portfólio rozšířili o super-prémiový italský gin Malfy

Na konci roku 2019 jsme naše ginové portfólio rozšířili o super-prémiový italský gin Malfy – Malfy con Limone, Malfy Gin Rosa a Malfy con Arancia.

Gin Malfy se vyrábi v Itálii, destiluje se v měděném kotli, z těch nejlepších italských botanicals a alpské pramenité vody.  Základem tohoto ginu je neutrální obilný destilát a dominantní botanicals je jalovec pocházející z Toskánska.  Příchutě tvoří citrony vypěstované na pobřeží Amalfi, pomeranče a růžové grepy, které zrají na Sicílii,  a rebarbora, která je také pěstovaná v Itálii. 

Ginový boom je v České republice v plném proudu, jeho motorem jsou ochucené varianty a nejvíce rostoucí segment jsou právě super-prémiové giny. Čeští pijáci ginu rádi experimentují a zkoušejí další značky a nové varianty. Proto věříme, že tři svěží příchutě ginu Malfy atraktivním způsobem rozšíří ginovou nabídku vašeho podniku.

Malfy Con Limone je destilovaný s jalovcem a kůrou z citronů vypěstovaných na Italském pobřeží, má delikátní citrusovou vůni s jalovcovým závěrem. Jeho chuť je komplexní s tóny anýzu, citrusů a koriandru. 

Malfy Gin Rosa je destilovaný s jalovcem a dalšími botanicals, následně infuzovaný sicilskými růžovými grapefruity a rebarborou. V jeho vůni dominuje svěží grapefruit, spolu s rebarborou a citrosovými tóny. Chuť je bohatá, s výrazným grapefruitem a dlouhým jalovcovým závěrem.  Malfy con Arancia se po destilaci infuzuje sicilskými krvavými pomeranči. V jeho vůni rozpoznáte pomerančové květy s jalovcovým podtónem. Jeho bohaté hořkosladké chuti domunijí citrusy.

 

     

Ze všech tří variant ginu Malfy můžete připravit osvěžující gin&toniky. Doporučení na další drinky najdete u popisu jednotlivých variant v sekci portofolio – gin – Malfy

 

Ciao Malfy!

 

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.