Limitovaná edice lahve Absolut Movement oslavuje diverzitu a soudržnost!

 

Rádi bychom Vás informovali o nové limitované edici, Absolut Movement, jejímž cílem je inspirovat a spojovat lidi s různými názory.  Limitovaná edice oslavuje diverzitu a soudržnost – hodnoty, které Absolut dlouhodobě ctí a respektuje.

Diverzita a soudržnost jsou ztělesněním pohybu, přirozeného cyklu života. Pohybu, který je společným katalyzátorem různých lidí, názorů a energií. Pohybu, který nás všechny, ať už jednotlivě nebo společně, posouvá nějakým směrem. Pohybu, který víří rozmanité hlasy a vize, které se spojují a mísí se pro jedinečnou věc.

Absolut Movement je tak oslavou nejen jednotlivců, ale také společnosti, ve které se setkávají rozmanité názory a vytvářejí tak prostor pro pozitivní změny. Tyto změny představuje spirálový design láhve – symbol nekonečného cyklu změn, vystupující z matného modrého skla. Vířící pohyb zároveň zobrazuje pozitivní energii a pohyb kupředu, který charakterizuje společenský rozvoj.

Naše láhev tak vychází z představy, že prostřednictvím síly a rozmanitosti kolektivu společně vytvoříme pozitivní změnu. A ta je nyní potřeba více než kdy jindy!

Více informací o limitované edici se můžete dozvědět zde: https://www.absolut.com/en/products/absolut-movement/

A za 459,- Kč zakoupit zde: https://www.prestigeselection.cz/vodka/absolut-movement-07l/

Absolut #absolutmovement

 

 

 

 

 

P.S. Nezapomeňte sobě či svým blízkým pořídit krásný vánoční dárek!

 

 

 

Absolut #absolutmovement

 

BYLO VÁM 18 LET?