JAMESON SOCK´N´ROLL VOL. 2

Lahev nejprodávanější irské whiskey a k tomu 12 speciálních designů ponožek. To je nová limitovaná edice Urban, kterou značka Jameson připravila v rámci své podzimní kampaně Sock `n` Roll společně s československým výrobcem ponožek Fusakle. Na každé lahvi Jameson Original bude připevněna pouze jedna ponožka a je na vás, kterou druhou si vyberete do páru.

Jameson s Fusaklemi připravili sadu originálních designů ponožek s vtipnými hláškami inspirovanými životem ve městě a prostředím, kde je Jameson jako doma = bary, barber a tetovací salony, skateparky, street art, hudební a bowling kluby. K tomu všemu patří neodmyslitelně i městská móda. Mít originální fusky a dát je všem na obdiv, se zkrátka aktuálně nosí.

„Díky jednotnému stylu se Jameson Fusakle dají různě kombinovat, můžete si tak pokaždé vytvořit tak trochu jiný outfit. Vtipné hlášky navíc reflektují i image značky. Jameson je seriózní whiskey, která se ale nebere příliš vážně a dívá se na svět s nadhledem,“ říká Jakub Záruba, brand manažer značky Jameson.

Speciální edice bude k dostání v kamenných i internetových obchodech od 1. října. Od listopadu pak budou ponožky k dostání i ve vybraných Jameson podnicích, barech a restauracích, kde je budete moci vyhrát. Více informací o edici najdete na www.jamesonsocknroll.cz, kde lze navíc soutěžit o 100 ks exkluzivních Jameson bomberů. Kromě soutěže se zde můžete také inspirovat Jameson urban mapou, zajímavými tipy na podniky a místa, kde si můžete se svými přáteli vychutnat Jameson.

Vychutnejte si irskou whiskey a nakombinujte si sami ponožky s vtipnými hláškami.

Jameson. Ochutnáš, pochopíš.

    

 

 

 

BYLO VÁM 18 LET?