Jameson Ginger & Ale RTD: Svěží novinka, na kterou nemusíš čekat.

 

Jameson, nejprodávanější irská whiskey na světě, přichází na český trh se svěží novinkou: Jameson Ginger Ale & Lime RTD. V plechovce o objemu 250 ml se dokonale snoubí chuť irské třikrát destilované whiskey Jameson, kvalitní zázvorové limonády a limetové šťávy. Novinka s obsahem alkoholu 5 % navazuje na rostoucí popularitu segmentu RTD a přináší novou příležitost ke konzumaci, ať už v domácím prostředí, na cestách nebo festivalech. Jameson Ginger Ale & Lime RtD ocení nejen zkušení konzumenti whiskey, ale také nadšenci do originálních a osvěžujících koktejlů.

A proč je zrovna Jameson Ginger Ale & Lime RTD ta správná volba pro Vás?  Kategorie RTD zaznamenala v posledním roce více než 100% nárůst na českém i slovenském trhu, a dá očekávat pokračování tohoto trendu. Doporučená prodejní cena do 60 Kč povzbuzuje nakupující k vyzkoušení různých typů předem namíchaných nápojů, aniž by kupovali celou láhev. RTD formát nabízí nové příležitosti konzumace pro spotřebitele všech věkových kategorií, ať už doma nebo venku. Kombinace jemné irské whiskey Jameson se zázvorovou limonádou a limetou nabízí velmi osvěžující a delikátní chuť v jedné plechovce. Pokud jste navíc v minulosti ochutnali a zamilovali si ikonický koktejl Jameson Ginger, pak toto praktické balení je přesně pro Vás. Potřebujete snad další důkazy? Ochutnejte a pochopíte!

           Dopřejte si Jameson Ginger Ale & Lime RTD, doporučte jej rodině, přátelům a zákazníkům, a uvidíte, že tento hit letošního léta příjemně překvapí Vás všechny.

Jameson. Najdi si ty své.

    

BYLO VÁM 18 LET?