HAVANA CLUB VERDE VÝJIMEČNÉ SPOJENÍ RUMU S BYLINKAMI A CITRUSY

Havana Club Verde, novinka světoznámého výrobce rumu, kombinuje vůbec poprvé legendární kubánské tradice výroby rumu s metodami užívanými při výrobě ginů. Svěží infuze bílého rumu s vybranými bylinkami a kořením, tzv. botanicals, je doplněna o výraznou chuť zralého citrusového ovoce a sladkost kubánského medu. Spirit drink se sníženým obsahem alkoholu 35 % je dokonalou reinterpretací kubánského městského životního stylu. Je skvělý jak nachlazený v čisté podobě, tak v kombinaci s tonikem jako součást osvěžujícího koktejlu Verde & Tonic.

Lehké osvěžující koktejly s nižším obsahem alkoholu jsou v posledních letech a zejména v horkých letních dnech stále vyhledávanější alternativou ke klasickým drinkům. Rum Havana Club Verde je inspirovaný vůněmi a chutí Latinské Ameriky. Ve výběru botanicals, rostlinných složek, které jsou několik hodin macerovány, nechybí typické kubánské bylinky jako je oregano, rozmarýn nebo tymián. Doplněny jsou o grapefruity, sladké pomeranče a med získávaný přímo na Kubě. Výjimečným spojením kvalitního bílého rumu a těchto ingrediencí vzniká unikátní kombinace, jež přináší zcela nový mixologický rozměr do rumové kategorie. Verde lze využít jako inovativní bázi do klasických koktejlů nebo v kombinaci s tonikem, snítkou máty a plátkem grepu v koktejlu Verde &Tonic:   

          50 ml Havana Club Verde

          100 ml toniku

          Plátek grepu

          Snítka máty

          Led

Sklenici naplňte ledem, přidejte rum Havana Club Verde, doplňte tonikem, zamíchejte a ozdobte plátkem grepu a snítkou máty.

CHUŤOVÝ PROFIL

Medové aroma je doplněné o tóny citronového tymiánu a grapefruitu s jemných nádechem čerstvě posekané trávy, praženého kokosu, zeleného chilli a kandovaného pomeranče.

Chuť: Jemná sametová textura kombinuje komplexní chuť rumu s ostrými tóny rozmarýnu, jemnou vanilkou, svěžím grapefruitem a sladkým kořením.

Závěr: Dlouhý s příjemně vyváženou chutí.

  

 

 

BYLO VÁM 18 LET?