Ginová rodina Jan Becher Pernod Ricard se rozšiřuje o nealko gin!

Pokračující nárůst obliby ginů, silnější přemýšlení o zdravém životním stylu a uvědomělém pití s požadavkem po méně alkoholických a lehčích formách drinků přivádí do našeho ginového portfolia destilovaný nealkoholický alt-gin CEDER‘S.

Kombinace jedinečného švédského stylu v podobě nedotčené vody a vzácných botanicals rostoucích v jihoafrickém  pohoří Caderberg vytváří dokonalou synergii a harmonii chutí, která vám umožní uniknout do jiného světa a najít vnitřní harmonii.

Zrození tohoto osvěžujícího a něžného destilátu je osobním příběhem jeho zakladatelů – manželů Craiga a Marie, kteří se nechali inspirovat kouzelnou krajinou pohoří Caderberg a rozhodli se vytvořit produkt odrážející čistotu a kouzlo nealkoholického destilátu. Každá z jeho bylinných složek pocházejících z Evropy jako je jalovec, citrusy, okurka či heřmánek, ale také divoké a vzácné jihoafrické rostliny je ručně sbírána a macerována či extrahována, aby ginu CEDER‘S vydala to nejlepší ze sebe. Vy si tak můžete dopřát nealkoholickou alternativu gin&toniku při nejrůznějších příležitostech, kdy si chcete vychutnat lahodný drink, i když nemůžete nebo nechcete pít alkohol.

CEDER‘S CRISP si nejlépe vychutnáte ve sklenici plné ledu s kvalitním prémiovým tonikem, plátkem okurky a snítkou máty.

  

 

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.