Champaňské MUMM – symbol jedinečnosti stylu pražského týdne módy

Jarní edice pražského fashion weeku přinesla stálice české módní scény i nové tváře, které představily kolekce pro nadcházející sezonu. MBPFW podporuje lokální kreativitu, vyhledává nové talenty a inspiruje. Každý rok se ho účastní významné mezinárodní osobnosti módního průmyslu a již druhým rokem je součástí této módní události exkluzivní šampaňské MUMM. Móda je záležitostí okamžiku, ale styl a osobitost zůstává. Módní svátek svou osobitost určitě má a každým rokem je nedílnou součástí kulturního a společenského dění v Praze. Na letošním ročníku si příznivci módy a designu mohly vychutnat nejen výtečnou chuť šampaňského MUMM, ale též nový design láhve. Středová bílá etiketa na láhvi MUMM se přeměnila na ikonickou červenou stuhu, která obklopuje samotnou láhev a vzdává ji hold. Označení domu G.H. MUMM společně s ústředním motivem orla je vytištěno zlatě přímo na láhvi.

„Šampaňské MUMM k pražskému fashion weeku patří. Spojuje je unikátnost, kouzlo okamžiku a vášeň, která je pro módu i pro výrobu šampaňského typická. Proto MUMM, jehož láhev zdobí rudá výrazná stuha v novém čistém designu, nesměla ani toto jaro na MBPFW chybět. Naším cílem je, aby si milovníci módy vychutnali inspirativní a nezapomenutelné zážitky spolu se skleničkou šampaňského a měli tak šanci ocenit jeho harmonickou chuť a jemné perlení v koloritu nejvýznamnějšího svátku módy v České republice,” říká Kateřina Vondrák Hvězdová, Brand Manager Prestige Jan Becher Pernod Ricard. Nepřehlédnutelné červené skleničky byly výrazným doplňkem nejen na zahajovací party, kde si večer ve společnosti luxusního šampaňského užily mimo jinými herečky Jitka Schneiderová, Hana Vágnerová, Jana Krausová se syny Adamem a Davidem Krausovými, modelky Martina Šmuková, Aneta Vignerová či Renata Langmannová. Kdo by nemiloval tu zlatavou barvu a delikátní perlení. Sˇampanˇske´ je neˇco jako elixi´r sˇteˇsti´, a kdyzˇ ma´ navi´c na sobeˇ ikonickou cˇervenou stuhu, je take´ oslavou vi´teˇzstvi´ a jedinečného stylu.

                    

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.