Absolut přichází s novou limitovanou edicí oslavující recyklaci – Absolut Recycled

Recyklace – téma, které aktuálně rezonuje v celém světě a na které se letos zaměřila i světově proslulá švédská vodka Absolut se svojí limitovanou edicí. V duchu myšlenky udržitelnosti
a s kreativitou sobě vlastní vznikla nová lahev Absolut Recycled, která je z více než 41 % vyrobena
z recyklovaného skla. Zákazníci v Česku ji budou moci zakoupit již letos v listopadu. Otázka udržitelnosti je pro Absolut velmi důležitá již mnoho let, kdy značka usiluje o svět, ve kterém jsou materiály a suroviny znovu využívány ve prospěch ekonomiky, komunit a ekosystémů. A začíná sama u sebe!

Výroba Absolut v její jediné destilérce ve švédském městě Ahus je kompletně CO2 neutrální a veškerý svůj organický odpad sekundárně využívá. A působí i na své dodavatele lahví. Z této myšlenky vznikla nová „limitka“ – Absolut Recycled, která je stejně jako ostatní lahve Absolut vyrobena z více než 41 % z recyklovaného skla. Společnost tímto navazuje na svoji loňskou úspěšnou kampaň Absolut Tolerance a limitovanou edici Drop of Love. „Věříme, že s trochou tvořivého ducha lze vrátit staré a nežádoucí věci opět do života v nové podobě. Nová limitovaná edice Absolut Recycled je poděkováním těm, kteří recyklují a výzva pro ty, kteří teprve začnou. Dlouhodobě se snažíme minimalizovat odpad a najít řešení na jeho opětovné použití – a to jak ve švédském Ahusu, tak i zde v České republice. Naší kampaní v duchu recyklace a limitovanou lahví Absolut Recycled se chceme podílet na osvětě – protože každý z nás může přispět svým dílem k vytvoření udržitelného světa,” říká Jakub Záruba, Brand Manager značky Absolut ze společnosti Jan Becher Pernod Ricard.

Infobox:

   Vodka Absolut je obilný destilát vyrobený z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace. 

   Obsah alkoholu je 40 %.

   Limitovaná edice Absolut Recycled bude v České republice ve vybraných obchodech k dostání od listopadu za akční cenu
319 Kč. Zakoupit ji bude možné například v supermarketech Albert, Billa, Tesco nebo Globus.

   Balení Absolut Recycled bude obsahovat i tzv. neckhanger – visačku s recepty na vybrané koktejly.

      

 

 

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.