• Kultovní gin Beefeater očima londýnské umělkyně Lakweny

  Beefeater, nejoceňovanější gin na světě, se spojil s londýnskou umělkyní Lakwenou, která je známá tím, že rozsvěcuje městské scenérie zářivými barvami a povznášejícími poselstvími s jedinečnou pulsující energií. Tato unikátní spolupráce odráží multikulturní a mnohostranný charakter Londýna, který je domovem ginu Beefeater. Její kontrastní barevné palety a pozitivní afirmace proměňují šedivý beton a cihly v nositele optimistické energie a elánu.
 • Ostravská Dolní oblast Vítkovice opět s Beefeaterem zářila, jak za starých časů!

  Ostravská Dolní oblast Vítkovice opět zářila, jak za starých časů. Nebylo to, jako tenkrát, žhavým železem, ale dominantním postavením BEEFEATER Zóny na dvou po sobě jdoucích velkých českých festivalech!
 • LAHODNÉ GINY MALFY VYSTIHUJÍ PRAVOU CHUŤ ITÁLIE

  Super-prémiové giny Malfy jsou ztělesněním té pravé Itálie. Malfy spojuje nejlepší lokální suroviny s jedinečným rodinným receptem.
 • KINOBI na letošním Gin Festu

  Již po šesté se veřejnosti na jednom místě, a to ve vnitřních prostorách a na celé zahradě Galerie Villy Pellé, představili nejvýznamnější výrobci a distributoři ginu, kteří se s návštěvníky Gin Festu podělili o svoji lásku a vášeň k tomuto jalovcovému spiritu.
 • ŠŤAVNATÁ NOVINKA BEEFEATER ZESTY LEMON

  Nejoceňovanější značka ginů na světě oslavuje novou příchutí jednu ze svých devíti základních rostlinných ingrediencí – ikonický citron,

BYLO VÁM 18 LET?