Becherovka představuje nový web pro profesionály

1466027331Vyska-400px-Profiweb-Pernod-Ricard-2.JPG

Kde najít informace k produktům? Jak sestavit nápojový lístek? Nový web společnosti Jan Becher – Pernod Ricard nabízí důležité informace o produktech, pomůže s grafikou a představuje důležité události a novinky.

Sestavit nápojový lístek tak, aby odpovídal odborným i grafickým pravidlům, není nic jednoduchého. Společnost Jan Becher – Pernod Ricard se však rozhodla ulehčit provozovatelům barů a restaurací jejich práci a přichystala pro ně zcela nový web. Na adrese profi.pernod-ricard.cz tak naleznou všechny důležité informace, které potřebují pro svůj byznys. 

V sekci věnované zbožíznalství se návštěvníci dozvědí, jak servírovat šampaňské, co je to absint, jaká je historie ginu, jak vypadá výrobní proces koňaku nebo jaký je rozdíl mezi irskou whiskey a skotskou whisky. 

„Součástí stránek je i náš speciální online nástroj pro vytvoření vlastního nápojového lístku, vinné karty nebo koktejlového menu,“ říká Martin Pučalík, obchodní ředitel Jan Becher – Pernod Ricard. „Provozovatelé barů a restaurací mají na výběr ze široké nabídky předpřipravených designů. Lístek si mohou upravit podle vlastního vkusu a exportovat jej do některého ze standardních tiskových formátů. Při samotném tisku tak mají o starost méně.“ Při sestavování nápojového lístku ocení barmani na novém webu také širokou databázi koktejlů nebo podrobné informace o více než 40 světových značkách alkoholu. Návštěvníci si zde také mohou objednat prezentaci značek Jameson, Havana Club, Beefeater nebo G.H. Mumm od jejich ambasadorů. Stránky také nabízí barmanům možnost rozšíření znalostí a získání nových zkušeností v oboru prostřednictvím kurzů Bar Academy. 

Nový web je určen především obchodním partnerům a odborné veřejnosti. Jedná se už o třetí nový web, který společnost Jan Becher – Pernod Ricard v nedávné době představila. V polovině září kompletně redesignovala své korporátní stránky www.pernod-ricard.cz, současně však spustila také microsite www.prestigeselection.cz, která představuje exkluzivní nabídku prémiových destilátů a šampaňského Jan Becher – Pernod Ricard.

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.