Little Havana na festivalech České Hrady

Je léto. K létu patří festivaly. K festivalům patří přátelé. A s přáteli je skvělé dát si dobrý drink v příjemné atmosféře.

Třeba právě na některém z českých a moravských hradů.

Atmosféru jako na Kubě najdete v ulici Little Havana, která bude součástí všech festivalů České hrady. Svítí nad ní červené logo Havana Club, které se v noci promění v zářící měsíc, takže k ní snadno najdete cestu. Máte jistotu, že právě tady dostanete Mojito či Cuba Libre namíchané tak, jak se dělá ve slunné Havaně.

Unikátní mistrovství kubánských Maestros Roneros si tak můžete vychutnat v každém drinku. A nemusí se jednat jen o „klasiku“, trend pití vyzrálých tmavých rumů následuje Havana Club Aňejo Especial. Zraje dvakrát tak dlouho v sudech z mladého dřeva bílých dubů, díky kterým můžete v chuti objevovat vanilku, karamel a na konci právě charakteristickou dřevitost. V ulici Little Havana ale nejde jen o Havanu v lahvi – je to místo plné hudby a tance. Možná právě proto tady utíká čas jinak… tanečními kroky. Ty si budete moci sami vyzkoušet a společně s profesionálními tanečníky si zatančit na salsu a další horké kubánské rytmy.

 

 

http://cdn.pernod-ricard.cz/brand_data//1473165632_havana-club-video.mp4

        

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.