Likér Malibu získal ocenění Brand Champion udílené mezinárodním magazínem The Spirits Business. Je světově nejprodávanějším ochuceným likérem.

Karibský likér Malibu z portfolia světového výrobce a distributora prémiového alkoholu Pernod Ricard získal nově ocenění Brand Champion. Cenu udílí každý rok mezinárodní magazín The Spirits Business, který se jako jediný ve světě orientuje výhradně na tematiku alkoholických nápojů a trhu s lihovinami. Značka Malibu tak potvrdila své prvenství v kategorii ochucených likérů. 

„Značka Malibu zažila celosvětově velmi výjimečný rok. Tohle ocenění navazuje například i na její poslední úspěšnou edici Malibu Beer, která se stala v USA naprostým trhákem, nebo na velmi silnou expanzi, která se odvíjí od její rychle rostoucí popularity na trhu ochucených likérů,“ uvedla Dagmar Rychterová ze společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka, která je díky členství ve skupině Pernod Ricard distributorem tohoto alkoholického nápoje v České republice.

       

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.