Becherovka má nového ambasadora

Novým ambasadorem Becherovky Original pro Velkou Británii se stal Roman Foltán, světoznámý barman, který byl nedávno časopisem Forbes zařazen do výběru 30 nejtalentovanějších lidí pod 30.

“Roman Foltán je perfektní volba. Žije v Londýně a s karlovarským likérem si ho mnozí spojovali už dávno před tím, než se stal jeho ambasadorem,” říká Zuzana Dudová, globální exportní manažer společnosti Jan Becher.

„Jsem hrdý, že se stávám členem rodiny Becherovky Original. Vždy jsem si říkal, že pokud se stát ambasadorem, tak jedině u značky, se kterou se budu stoprocentně ztotožňovat. Becherovka je pro mě srdcovou záležitostí. Nemohu ze své rodné vlasti reprezentovat nic lepšího než Becherovku,“ říká Roman Foltán.

Mezi mnoho cen, které Roman získal, patří řada vskutku mimořádných – např. nejlepší mezinárodní barový tým v roce 2014, nejlepší světové koktejlové menu a nejlepší klasická Bloody Mary v roce 2011.

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.